Zdjęcia, które teleportują Cię prosto na Kubę

Zdjęcia, które teleportują Cię prosto na Kubę

22 października 2019

Zdjęcia, które teleportują Cię prosto na Kubę

K

Kiedy odwiedziliśmy Kubę nie zdążyłam jeszcze zamarzyć o tym aby stworzyć swój kawałek świata w internecie, ale już wtedy nie rozstawaliśmy się z aparatem chłonąc klimat, emocje i hektolitry mohito. Ten wpis, to zdjęciowa opowieść o tym, jak naprawdę wygląda wyspa, na której ludzie mają dusze tak kolorowe, jak otaczające ich ruiny budynków.Więcej o Kubie napisałam w poniższych wpisach: Kuba przewodnik. Odcinek pierwszy. | Kuba. Typy ludzi, których spotkasz na Kubie.

A tymczasem, przygotuj sobie mohito na kruchym lodzie i przenieś się ze mną na Kubę. Do oglądania zdjęć możesz w tle włączyć piosnkę, która rozbrzmiewa niemal na każdej uliczce w Havanie:


 

 


Tagi:
,
O mnie
Hello beautiful

Poems, to felietony uczuciowo-satyryczne do czytania przy herbacie i winie. Czułe historie, ładne rzeczy, wolne żarty. Boho klimat, podróże i fotografia. #Goodvibesonly dla inteligentnie wrażliwych.

A ja jestem Ola. Rozkochana w fotografii, podróżach, emocjach i słowach. I tym, jak miękkie w dotyku są psie uszy. Herbatę piję w nieprzyzwoitych ilościach. Prawniczą togę zamieniłam na wygodne trampki, a grube kodeksy na ciężką lustrzankę, którą zabrałam ze sobą w podróż dookoła świata. Chodź czytać, bo wystygnie herbata!

Chcesz nauczyć się tworzyć inspirujący content na Instagramie?
Pobierz darmowy rozdział videobooka SoulStories!

Kliknij, by pobrać darmowy rozdział SoulStories, który pomoże Ci nagrywać jakościowe video telefonem, tworzyć magiczne InstaStories i zdradzi sekrety storytellingu! Poznaj wyjątkowy format multimedialnej książki!

pobierz mini videbook

say hello on

@poems.wonderland
Zapisz się na Uczuciowo-Satyryczny Newsletter!

Chcesz dostawać ode mnie listy? Zapisz się do poemsowego newslettera!

[contact-form-7 id="20" title="Newsletter" html_class="cf7_custom_style_2"]