Inspirujące instagramowe dusze, odc. 1: Charlotte Little Wolf

Inspirujące instagramowe dusze, odc. 1: Charlotte Little Wolf

22 października 2019

Inspirujące instagramowe dusze, odc. 1: Charlotte Little Wolf

P

Pamiętacie bajkę o Czerwonym kapturku? To ta opowieść o wilku w damskich ciuchach i dziewczynce z koszyczkiem. Dziś chciałabym przedstawić historię o podobnym motywie. Tylko, że wilk zamiast za babcię przebrał się za jasnowłosą dziewczynę w traperskich butach. I ta dziewczyna niestety nie ma koszyczka. Ale za to ma aparat.

Charlotte Litttle Wolf jest bohaterką pierwszego odcinka z cyklu tekstów o Inspirujących instagramowych duszach. Bo aplikacja z kwadratowymi zdjęciami, to naprawdę coś więcej niż dolarotwórcza maszynka Marka Zuckerberga i fabryka nędznych selfie. To katalog inspiracji, dostęp do pamiętników kreatywnych umysłów i cyberteleport do miejsc, w których nie było się nigdy wcześniej. Do takich, o których marzysz, kiedy leżysz już w łóżku z budzikiem ustawionym na rano.

A za każdym takim pamiętnikiem stoi człowiek i jego historia. Charlotte jest fotografką pochodzącą z Portland, która spędza dni na wędrówkach z przyjaciółmi, głaskaniu dwóch obłędnych czworonożnych dżentelmenów i robieniu zdjęć. Ale takich, że kiedy siedząc na fotelu scrolluję jej tablicę, w głowie pojawia się myśl: a gdyby tak rzucić wszystko i nosić za nią statyw?

Poznajcie: @charlottelittlewolf

A jeśli masz ochotę, odwiedź mój instagram: @poems.wonderland. Tam mieszkają cudowne rozmowy i pyszna kawa. ?

 

Pictures from: https://www.instagram.com/charlottelittlewolf/, cover picture designed by poems.pl

O mnie
Hello beautiful

Poems, to felietony uczuciowo-satyryczne do czytania przy herbacie i winie. Czułe historie, ładne rzeczy, wolne żarty. Boho klimat, podróże i fotografia. #Goodvibesonly dla inteligentnie wrażliwych.

A ja jestem Ola. Rozkochana w fotografii, podróżach, emocjach i słowach. I tym, jak miękkie w dotyku są psie uszy. Herbatę piję w nieprzyzwoitych ilościach. Prawniczą togę zamieniłam na wygodne trampki, a grube kodeksy na ciężką lustrzankę, którą zabrałam ze sobą w podróż dookoła świata. Chodź czytać, bo wystygnie herbata!

Chcesz nauczyć się tworzyć inspirujący content na Instagramie?
Pobierz darmowy rozdział videobooka SoulStories!

Kliknij, by pobrać darmowy rozdział SoulStories, który pomoże Ci nagrywać jakościowe video telefonem, tworzyć magiczne InstaStories i zdradzi sekrety storytellingu! Poznaj wyjątkowy format multimedialnej książki!

pobierz mini videbook

say hello on

@poems.wonderland
Zapisz się na Uczuciowo-Satyryczny Newsletter!

Chcesz dostawać ode mnie listy? Zapisz się do poemsowego newslettera!

[contact-form-7 id="20" title="Newsletter" html_class="cf7_custom_style_2"]